Smích je lidské slunce, dokonalý a nepřekonatelný.

Květen 2007

Moje první video

31. května 2007 v 17:48 videa
Tak,dnes jsem udělala s pomocí mojí ségry a ještě s pomocí jiných suprových lidiček moje první videjko!Je to z komixu HOLKA Z DĚCÁKU Ta hudba u toho není moc slyšet,taksi to víc zesilte.Berte ohledy na to že je to moje první video...Ale myslím si že se mi povedlo...

Smutný příběh štěňátka

30. května 2007 v 20:10 příběh štěňátka
Lidičky, je to sice delší, ale přečtěte si to! A šiřte dál na své blogy
SMUTNÝ PŘÍBĚH ŠTĚŇÁTKA :´o((
Nepamatuji si toho moc o místě, kde jsem se narodil. Bylo to stísněné a tmavé místo a lidé si s námi nikdy nechodili hrát. Pamatuji si maminku a její měkkou srst, ale byla často nemocná a velmi hubená. Měla jen velmi málo mléka pro mě a mé bratříčky a sestřičky. Pamatuji si, že mnozí z nich umřeli a velmi mi chyběli.


Pamatuji si na den, kdy mě vzali od maminky. Byl jsem velice smutný a vystrašený. Moje mléčné zoubky sotva vyrostly a opravdu jsem měl být ještě u maminky, ale ona byla taková nemocná a lidé stále mluvili o tom, že chtějí peníze a jde jim na nervy ten nepořádek, který já a moje sestra děláme. Tak nás dali do klece a vzali na neznámé místo. Pouze nás dva. Choulili jsme se k sobě a byli jsme tak vystrašení. Stále nás nikdo nepřišel pohladit. Tolik nových věcí, zvuků a pachů. Jsme v obchodě, kde je tolik různých zvířat. Některá piští, jiná mňoukají, další pípají. Moje sestřička a já jsme natlačení v malé kleci. Slyším i jiná štěňátka. Vidím lidi, kteří se na mne koukají, líbí se mi ,,malí lidé´´- děti, vypadají tak mile a směšně, jakoby si chtěli se mnou hrát. Celý den zůstáváme v malé kleci; někdy protivní lidé bouchnou do naší klece a vylekají nás. Často nás vyndávají ven, aby nás ukázali lidem. Někteří jsou jemní, jiní nám způsobují bolest; vždy slyšíme: ,,Ach, jací jsou rozkošní, chtěl bych jedno domů, ale nikdy si nás nikdo nevezme.


Moje sestřička minulou noc zemřela, když byla v obchodě tma. Položil jsem si hlavu na její jemný kožíšek a cítil jsem, jak život uniká z jejího malého hubeného tělíčka. Slyšel jsem je mluvit, že byla nemocná a že by mne měli prodat za sníženou cenu, abych co nejdříve opustil obchod. Myslím, že moje slabé zavytí bylo jediným projevem smutku nad mojí sestřičkou, neboť její tělíčko ráno vzali ven z klece a nevím jak s ním naložili.


Dnes přišla jedna rodina a koupila si mne! Och, šťastný den! Je to milá rodina. Opravdu, opravdu mě chtějí! Koupili mi misku a krmivo a malé děvčátko mne drží tak něžně v náručí. Mám ji tak rád! Mamka a taťka říkali, že jsem milé a krásné štěně! Dostal jsem jméno Anděl, neboli Andílek. Rád olizuji mé nové lidi. Rodina se o mne výborně stará, mají mne rádi a jsou něžní a milí. Jemně mne učí, co je správné a co ne, dávají mi dobré jídlo a moře lásky. Chci se jenom zavděčit těmto úžasným lidem. Mám velmi rád malé děvčátko a rád si s ním hraji a honím.


Dnes jsem byl u veterináře. Bylo to zvláštní místo a já jsem se bál. Dostal jsem nějaké injekce, ale moje nejlepší kamarádka, malé děvčátko, mne jemně držela a povídala, že to bude v pořádku. Tak jsem se uklidnil. Veterinář musel říkat něco smutného mé milované rodině, protože vypadali strašně smutní. Zaslechl jsem něco jako ,,silná dysplazie kloubů´´ a něco o mém srdci. Zaslechl jsem veterináře zašeptat něco o rádoby chovatelích a že moji rodiče určitě nebyli testovaní. Nevím, co to všechno znamená, ale bolí mne vidět moji rodinu takovou smutnou. Ale stále mne milují a já je mám také stále velice rád.


Už je mi 6 měsíců. Ve věku, kdy jsou jiná štěňátka silná a bláznivá, mne hrozně bolí jenom se pohnout. Bolest nikdy nepřestává. Bolí mne běhat a hrát si s mým milovaným děvčátkem a těžko se mi dýchá. Snažím se ze všech sil být silným štěňátkem, jakým bych měl být, ale je to těžké! Láme mi to srdce, když vidím děvčátko takové smutné a když slyším mamku a taťku říkat, že ,,asi už nastal ten čas´´. Několikrát jsem byl na tom místě u veterináře a zprávy nikdy nebyly dobré. Vždy mluví o ,,dědičných problémech´´.


Já přeci chci jen cítit teplé sluneční paprsky, hrát si a tulit se k mojí rodině. Minulá noc byla nejhorší. Bolest byla mou stálou společnicí. Teď už mne bolí i se postavit a napít se. Chci se postavit, ale můžu už jen kňučet bolestí.


Vzali mne naposledy do auta. Všichni jsou takoví smutní a já nevím proč. Byl jsem zlý? Snažil jsem se být hodný a mít všechny rád. Co jsem udělal špatně? Och, jen kdyby ta bolest pominula! Kdybych jen mohl usušit slzy mého děvčátka! Vystrčím jazyk, abych jí olíznul ruku, ale můžu jen zakňučet bolestí.


Stůl u veterináře je takový studený. Tak hodně se bojím. Všichni lidé mne objímají a hladí. Pláčí do mého kožíšku. Cítím jejich lásku a smutek. Podařilo se mi jemně oblíznout jejich ruce. Ani veterinář nevypadá dneska tak přísně. Je jemný a cítím jakousi úlevu. Děvčátko mne drží jemně a já jí děkuji za všechnu lásku, co mi dala. Cítím jemné píchnutí v přední tlapce. Bolest začíná ustupovat. Cítím, jak na mne jde klid. Teď můžu něžně olízat její ruku. Začínám vidět sny: vidím přicházet mojí maminku a mé bratříčky a sestřičky na vzdáleném zeleném místě. Říkají, že tam není bolest, jen pokoj a štěstí. Dávám mé rodině sbohem jediným způsobem, který znám - slabým zavrtěním ocásku. Doufal jsem, že s nimi strávím hodně, hodně měsíců, ale nebylo mi to souzeno. ,,Víte´´, povídal veterinář, ,,štěňata v pet-shopech nepochází od etických chovatelů´´. Bolest teď ustává a já vím, že přejde mnoho let, než uvidím svou milovanou rodinu znovu.
Kdyby se to jenom všechno událo jinak.
Tenhle příběh koluje po internetu, dejte si ho taky na svůj blog ať už se tohle nikdy nestane! Prosím...!!! Vám přece taky musí být líto toho štěňátka, ne?!

Obrázky víl

30. května 2007 v 9:00 magická stvoření
//<![CDATA[ //]]>

Jiné blogy

29. května 2007 v 19:53 adresy blogů
Sice mám jiné blogy v "Oblíbených",ale napíšu sem nějaké adresy na super blogy!
Takže:
http://www.misa-25.blog.cz - sice nový blog,ale je hezký a sympatický už na první pohled!
http://www.thesims2-lucika.blog.cz - blog o simících,najdete různé komixy...taky krásný!
http://www.klarka90.webovastranka.cz - na tento blog jsem narazila dnes,je tam spoustu dobrých písniček!Zvlášť jedna od Blogu 27-who I am?
Kdyžtak sem ještě nějaké blogy dám...

Poraďte mi!

29. května 2007 v 7:29 rady a nesnáze
Prosím vás,jestli tu chcete nějaká moje videa,a jestli víte jak se to dává na youtube,poraďtě!Já s mojí sestrou jsme nadabovaly video,ale nevíme jak to máme dát na youtube,a potom na blog.Na youtube jsem už zaregistrovaná!!Pište do komentářů co a jak.Mocinky děkuji
Majitelka blogu

Moje první závody na koních

28. května 2007 v 9:00 závody koní
Tak tohle byly moje 1.závody na koních.Jela jsem vzručnost s vodičem.---to je že tě někdo drží za vodítko a běhá s tebou vedle koně.a Plněj se různý úkoly---nějaký fotečky:
Tenhle kůň v levo se jmenuje Pocker(Pokr).
A já jsem jela na Adrianě.Na ní jezdím často.Je to suprovej kůň,a je už jí 23 let!
Tady s koněm běží vodička.
Tady jede moje kamarádka na Kikim-Dicky(Diki).Je to nejlepší kůň pod sedlem!
Tadyta fotka je rozmazaná a zrovna na ní jsem já s Ádinkou.
A tady na konci nastoupily výherkyně...

Moje příbuzný

27. května 2007 v 15:46 srandičky
Tak tady jsou podle mých některých spolužáků moje příbuzní!
Někdy i moje kámoška je příbuzná s tímto rozkošným zvířátkem!!

Bleskovka 3

27. května 2007 v 15:43 bleskovky
Tady je všeobecná bleskovka:
1.)Kolik vám je let?
2.)Umíte dávat do videa z the sims 2 hudbu?(jestli umíte napiště jak!)
3.)Máte sestru nebo bratra?
4.)Máte zvíře?(pokud ano,jaké?)
5.)Sbíráte něco?
6.)Jaký blog je nejlepší pro vás?(napiště ödkaz)
Beru první čtyry...

Holka z děcáku - 9.díl

27. května 2007 v 15:29 Holka z děcáku
Ráno bylo nádherně!
Hezky jsem si spinkala,protože byla sobota:-).Zdálo se mi o tom že si koupím zvířátko:-),jenže já bych ho neuživila!
Šla jsem kuchyně k mé nejoblíbenější věci z domu.K ledničce:-).
Udělala jsem si omeletu.
Mňam ta byla ale dobrá.Musím uznat že mi to s tím vařením jde!
Šla jsem se do koupelny upravit a učesat,musím uznat že mi to fakt slušelo!!!Najednou zvonil telefon!
"Haló?"
"Ahoj,u telefonu ten kluk co ti pomahal s tou popelnicí!víš,nechtěla by jsi se mnou dnes jít do parku?"
"Moc ráda!"byla jsem štěstím bez sebe!!!!!!!!Málem jsem vybuchla štěstím!
"Tak ve čtyři v jezerce jo?"řekl půvabem
"Jasně:-)"
No,neměla jsem už opět na vybranou,a vytáhla jsem z mé schovky nějaké peníze!A objednala jsem si přes počítač nějaké oblečení!
Po obědě jsem se oblékla do nového oblečení.
Podívala jsem se do zrcadla a seklo mi to!
Tak jsem jela ve třičtvrtě na čtyři,protože Jezerka ode mě není daleko...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holka z děcáku - 8.díl

27. května 2007 v 12:23 Holka z děcáku
http://aibyrequest.com/Request/Kelly%20Clarkson%20-%20Since%20U%20Been%20Gone%20(SNL%202-12-05).mp3 Tak vymyslela jsem nový postup čtení komixu.Nevím jestli to někdo někdy nevymyslel,ale dám sem vždycky písničku,vy si jí můžete pustit a číst si při tom komix!Rozhodně se mi to zdá takový živější!Tak můžete číst!
Přes večer se mi spalo výborně!Ani jednou jsem se neprobudila.
Sice se mi spalo dobře,ale probudila jsem se,bylo už světlo.
Běžela jsem se podívat do kuchyně kolik je hodin,bylo už osm!To pro mě jezdí autobus do školy!
Rychle jsem se umyla,oblékla,upravila vlasy ale autobus jsem stejně nestihla!
No,neměla jsem na vybranou!Tak jsem si musela vzít mé auto!
Ve škole to nevylo vůbec hrozný!Pochválily mi účes holky!i dokonce jedna učitelka!!No prostě super!
Koukla jsem se do schránky,a s mým sklamáním tam byla složenka!
No,tak jsem to zaplatila!Jenže jsem na to moc neměla!Musela jsem si vzít ze svého úkrytu!
Potom jsem šla domů a někdo u mě zvonil.
Byla to Majda.
"Ahój!"řekla
"Čau kde se tu bereš?"
"No,jdu jen na pokec...protože musím jít zachvíli plavat!"
Chvíli jsme si s Majdou hrály,ale potom šla.
Večer jsem se dívala na televizi,ale nějak mě to uklinbalo.
Když jsem usínala,v televizi se ozvalo něco zajímavého.
*Toto,si nesmíte nechat ujít!Slečna Květa Hrubešová je pozvána do nejmodernější pojišťovny v Sim City!V úterý 6.6. 2007 v 18:00 hodin!Její matka s otcem se jí omlouvají!Ona už bude vědět za co!Kdo ji znáte,řekněte jí tuto šokující zprávu!!
"Cože?"vykřikla jsem!
"Já asi uvidím svého tatínka a maminku!!Jóó!!"byla jsem ták ráda!
By,lo 11 hodin večer.Šla jsem si dát koupel!Byla jsem šťastný člověk!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mix zvířátek

27. května 2007 v 8:00 zvířátka
I love animal very well !!!!

Holka z děcáku - 7.díl

26. května 2007 v 9:00 Holka z děcáku
Asi po čtvrt hodině to bylo hotové.
Pdívala jsem se do zrcadla a...
"Jééééééééé!"tak jsem se radovala!
"Líbí?"zeptala se Majda
"Ještě aby se mi to nelíbilo!Je to nádhera!"
"Moc ti děkuju!!!!"obejmula jsem jí
Už se setmělo a já se ještě jednou šla podívat do velkého zrcadla do koupelny.
"Ještě by to chtělo šaty!"řekla jsem a myslela jsem si,že to Majda neslyšela.
"To by chtělo oblečení máš pravdu."řekla.
"Počkej!"zakřičela Majda.
Najednou jí vidím z okna,jak běží někam pryč.
Po chvilce přiběhla.
"Kde jsi byla?"ptala jsem se.
"Běžela jsem domů pro šaty."
"Moje sestra šla asi před měsícem na univerzitu a nechala si doma nějaký šaty."řekla
"A nebude to vadit?!"bála jsem se...
"Ne!To kdyby měla s sebou tahat celej šatník!"smála se.
"Děkuju ty jsi ták hodná!"řekla jsem.
Šla jsem se přelíknout a Majda zatím šla počkat na chodbu.
"Šla jsem do okojíčku a zavolala na Majdu.
"Už můžeš jít!"
"Jéé to ti sekne!"
"Děkuju..."
Začaly jsme tancovat!Připadalo mi to jako kdybych s Majdou kamarádila už nejmíň3 roky!Dokonce jsme vymyslely tanec.
"No já už budu muset!Je pozdě a máme večeři!"
"No jo ono už je osm!"řekla jsem
"Tak ahoj!Už vím kde bydlíš tak se někdy stavím!"
"Pa"
Šla jsem na wc,
A ještě jednou jsem se podívala na sebe!Fakt mi to seklo!
Vešla jsemdo pokoje a vzpomněla jsem si na úkoly!nojo,tak jsem je dělala o půl 9 večer no.
Ašla jsem si lehnout.Byl to super den!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak tohle je fakt hrozný

25. května 2007 v 21:05 hrozný
Našla jsem to na jednom blogu,tak to dám i sem!!!!!!!!!!!!!

Pokaždé když v televizi uvidíte novou reklamu na MAX FACTOR uvědomte si KOLIK ZVÍŘAT ZEMŘELO kvůli jendomu drahýmu výrobku!!!!!

Nekupujte si MF a napište jim svůj nesouhlas!

ZDROJ: http://rock-luci.blog.cz
JESTLI MÁTE BLOG, ZKOPÍRUJTE TENTO ČLÁNEK A DEJTE HO NA SVŮJ BLOG! BOJUJTE ZA BEMOCNÉ ŽIVÁ TVOŘENÍ!!!!ROZŠIŘTE TENTO ČLÁNEK!

Fotečky Jonáška a Áji

25. května 2007 v 21:04 králíci
Tak protože hlasovalo do ankety jestli mám dát na blog více fotek Jonáška a Ájinky už sedm lidí,tak tady jsou nějaké fotečky.V nejbližší době,asi budu fotit nové fotky.
Ale ty co sem dám ty už jsou tak měsíc staré...
Tady byl ještě Jonášek malý.
Teď už je větší.
O hodně větší.
Tady byl Jony doma.
Jé Ája!!!!!Všimněte si,že na téhle fotce už má Jonášek bílou srst.
To už snad stačí...

Roštomilý pejsi

25. května 2007 v 20:50 zvířátka
1.pejsek
2.pejsek
3.pejsek
4.pejsek
Tak hlasujte který z pejsků se vám nejvíce líbí...

Holka z děcáku - 6.díl

25. května 2007 v 13:00 Holka z děcáku
Stála jsem tam jak poleno a v tom do mě málem jedna slečna vrazila!
"Ahoj,promiň já se zamyslela..."uhnula jsem se
Ta slečna se divý a říká"j-jo dobrý to je v pořádku...na toho kluka jsi se nemohla vynadívat žejo??"
"Abych řekla pravdu no,jo..."typla bych jí tak 21 let...tak jí přeci nebudu tykat...
Šla jsem si udělat úkoly,ale nemohla jsem...pořád jsem myslela na toho "kluka".A v tom mi skočila do hlavy myšlenka o Majdě!
Tak jsem zavolala taxi,a jela jsem zase ke koupališti,s přáním tam Magdu potkat.
Přišla jsem tam,a Majda zrovna skákala do vody,zase tu super šipku!Asi mě neviděla...
Tak jsem na ní zavolala!
"Ahóóój!!"zakřičela Majda a hned se ke mně hrnula:-).
"Ahoj,já si vzpomněla,že jsi včera říkala,že mi zmněníš ten účes...tak jestli to ještě platí..."řekla jsem
"Ano,ano platí..."
"Jéé tak to moc děkuju..."
"Tak co dneska,až mi skončí plavání!"jásala
"No,tak jo,ale musím se na to připravit..."
Ještě chvíli jsem se na Majdu dívala,la epotom jsem si musela jít domů uklidit...
Když jsem přijela domů,.uklidila jsem si v pokojíčku a ustala si postel!Bylo příšerné teplo!
Po chvilce u mě někdo zvonil,byla to Majda.Plácly jsme si, šly jsme ke mně.
Vešly jsme do mého pokoje,no ten výraz v Majdiných očích nebyl moc přesvědčivý.
Dala jsem doprostřed pokoje židli,vypadalo to jako v salonu krásy!Sedla jsem si,ale Majda na mě nedošáhla.
Zaply jsme rádio,aby se to Magdě líp dělalo.
Tak jsem přinesla stoličku.A Majda mi začla dělat nový účes!
"Majdi,ale nedělej to moc výrazný!A líčit nechci."řekla jsem
"Proč ne?Bude ti to slušet!Nech to na mně!"
"No..."ale poslechla jsem jí.

Už se mi fakt ta moje image nelíbila!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holka v děcáku - 5.díl

24. května 2007 v 15:00 Holka z děcáku
Dneska jsem si trošku přivstala.
Vykoupala jsem se.
Potom jsem si vyčistila zuby.
Vešla jsem do kuchyně a byl tam nepořádek od včerejška!dost mě to naštvalo,protože jsem už spěchala.
Uklidila jsem to a šla se podívat kolik je!
No,to už mám zpoždění!Půl sedmí!
Ještě jsem vám neřekla co chci udělat.Dnes jsem se rozhodla jít do školy pěšky.Sice to mám daleko,ale třeba potkám toho kluka:-)
Ještě jsem si vypila kakao a běžela jsem.
Je 9:00 hodin a já sedím v lavici,ale teprve 10 minut!Do školy jsem přišla pozdě,a "kluka" jsem nepotkala!Bohužel pořád nevím jak se jmenuje!
Přijela jsem ze školy a vidím jak jde okolo mého domu ten "kluk".ale taky vidím něco jiného!!!Popelnice byla schozená!Tohle se fakt může stát jen mně!
"Ahoj"usmíval se!proč já!?!
Byla jsem ticho jen jsem ho pozorovala.
"Nechceš s tím pomoct?"
"Nene to nemusíš,zvládnu to sama.."
"Jo to určitě:-)"řekl zases úsměvem.
měl hezké oblečení moderní!Ne jako já!
A opravdu tu popelnici zvedl.
"To smetí si uklidím!"řekla jsem
"Tak ahoj"řekl tím svým hezkým hlasem
"a-ahoj"koukala jsem smutně.Protože jsem zase nezjistila jeho jméno.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holka z děcáku - 4.díl

22. května 2007 v 10:00 Holka z děcáku
Dnes je středa a jedu zase do školy!Mě to vstávání asi zabije!
"Dobrý d-den!"Autobus byl nečekaně prázdný!
Cestou do školy jsme ale několik žáků pobrali.Dívám se tak z okna a vidím toho kluka jak jde do školy!Neměl to asi moc daleko!Nevím,ale už na něj mylím třetí den!!
Přijela jsem ze školy a musela jsem si dát na vyprání to moje jediný oblečení!Zatím jsem šla na wc.
Potom mě napadlo si zase někam vyjet!Ale co domácí úkoly!pomyslela jsem si!!No to udělám potom!!!
Tentokrát jsem se jela vykoupat,protože bylo šílený teplo a navíc je to nový obecní pozemek-nově otevřený...
Bylo tam docela hodně lidí!Potkala jsem jednu slečnu(mohlo jí být tak 28).
"Prosím vás platí se tu něco?"zeptala jsem se
"No jasný platí:-)"usmála se.
"No tak to můžu jet domů."zapomněla jsem si totiž peníze!
Ale ta slečna mi půjčila!!!Byla simpatická!
Šla jsem do vody a v tom vidím jednu asi 12 letou holčičku jak skáče do vody šipku.Chtěla jsem to taky vyzkoušet.
Ale ňáko se mi to nepovelo!To prkno se rozkejvalo a já se bála.Radši jsem slezla.
Setmělo se.
A po chvilce ke mně přišla ta holčička a říká mi.
"Ahoj,viděla jsem tě skákat a promiň,ale nechceš to naučit?Jsem v tm docela dobrá!Chodím sem každý den:-)"řekla s úsměvem-jako ta slečna.
"Nojo,jsem poleno,ani sem se nedokázala odrazit...a ty by jsi mě to naučila?"
"jj,když budeš chtít.Víš já nemám moc kamarádů..."divila jsem se že mi tohle řekla.Vypadala upřímně a taky jo!
"jo?!tak to jsme dvě"
Potom mi to šla vysvětlit,a já to normálně skočila.Ani to nebolelo!:-)
"No vidíš!to se to povedlo!"jásala
"No děkuju moc!mimochodem jmenuji se Květa."vyhrklo ze mě
"Jé to je hezký jméno moje jméno je Magdalena,říkej mi ale Majda"rozuměla jsem si s ní dobře!
"Máš dobrej vohon!"řekla vtipně.
"no když já si to vždycky stáhnu do culíku,jinak to neumím."řekla jsem smutně.
"Já bych ti klidně něco s vlasama udělala.Jsem v tom dobrá.Umím to od maminky.ta je stailistka"smála se.
"Vážně?"měla jsem úsměv na tváři!
Tak jsme si rozumněly!Ale potom musela jít domů a já také.
Večer jsem usínala už né s takovým napětím jako včera.Nechala jsem si rožetou lampičku a spala jsem jako medvídek.
!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holka z děcáku - 3.díl

21. května 2007 v 17:00 Holka z děcáku
Asi hodinu jsem hledala naši abecedu,ale nenašla.Bylo už čtvrt na sedm.
Hodiny jednou zabimbaly jako že je čtvrt.Dala jsem si k snídani cornfleaky.
Zatím se rozednilo a potom jsem si dala ještě kakao.Mňam to bylo dobrý.
Vyšla jsem se nadýchat čerstvého vzduchu,když v tom vidím pošťáka!!!
"Dobrý den!"pozdravila jsem!Byla jsem vyděšená!Až teď mi to došlo!Robin odešel dříve,protože dnes je pondělí a on musel do práce a já musela do školy!!!!Půl osmý!Autobud přijede v osm.To mám co dělat!
Vlítla jsem do pokoje a oblékla se do mého jediného školního oblečení!(nojo no,nemám na moderní šatičky který si kupujou dámičky!)
Došla jsem před dům,ale autobus nikde!Oddechla jsem si!Ještě mám čas!
Když přijel,vešla jsem dovnitř,slušně pozdravila,protože to byla nová řidička.
V škole to byla hrůze!Pořád jsem musela myslët na Robina!Ještě k tomu profesorka Leníčková mi dala poznámku za "nevšímání si při hodině"!To mě fakt naštvalo!
Když jsem konečně přijela domů ze školy byla jsem ráda.Ale nepotěšilo mě to,že je teprve pondělí!
Šla jsem se kouknout,jestli nepřišla pošta a zrovna šel okolo jeden docela hezký kluk.Asi jde ze školy-pomyslela jsem si!Je fakt hezký,ale já,taková nevýrazná,káča,z děcáku nemám šanci!
Najednou jsem uviděla na mé zahradě stát docela velký auťák.
Hned mi to došlo!Když jsem byla ve škole,přijel sem muj výukový řidič a půjčil mi auto.Sice jsem neměla řidičák,ale on mě učil.Takže umím jezdit,ale bez řidičáku...
Chvíli jsem si šla odpočnout a v tom mě napadla myšlenka!Napíšu Robinovi e-mail.
*milý Robčo,mrzí mě to co se stalo včera.Prosím přijď do cnetra k Jezerce,ve čtyry,ok?Tvoje Květoslava.*napsala jsem.
Jela jsem radši taxikem.
Přijela jsem tam a Robin už seděl na lavičce pod stromem.Říkal že mu to nevadí,a přitáhl si mě k sobě.Dívali jsme se jako zamilovaní,ale to ne.Zrovna jsem si pomyslela kdybych tak seděla s tím klukem co jsem ho dnes u domu potkala.
Jako kdyby Robin odezíral,řekl že už musí jít.
Rozloučili jsme se a já tu ještě chvíli zůstala.
Asi po hodině jsem jela domů.A před domem jsem uviděla....růži.....Ta byla hezká!Vzkaz u ní nebyl jen *hezky se vyspi!* ani podpis nebyl...
!!!!!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!

Holka z děcáku - 2.díl

20. května 2007 v 10:00 Holka z děcáku
Robin po chvilce odešel a já si šla dát horkou koupel.
Vana nevypadala moc vyčištěně,a ještě k tomu kohoutek u vany hodně vrzal...
Dala jsem do horké vody pěnu.To bylo povyražení!Chvíli jsem si tam hrála s bublinkama a chytala jsem je do pusy jako malá:-).Ale potom jsem se uvelebila a přemýšlela,co bych dělala kdybych vyhrála 1 000 000 Simolenů.
Šla jsem si lehnout,ale jakmile jsem si lehla a zhasla jsem lampičku,přišla na mě úzkost!
Honily se mi hlavou myšlenky,jako co to je za život,a co kdyby přišel zloděj a co kdyby...musela jsem si začít počítat ovečky,abych usla!
Co to bylo?Vzbudila jsem se asi po půl hodině!
Koukala jsem z okna,tak vyděšená!To si nedokážete předtavit!Celý život spím s asi 600 dětmi a teď sama...
Hned jsem vyběhla z postele a zavolala k Robinovi.Ten už bydlel sám přes rok.
"Robine,prosím přijeď teď hned!!Strašně se bojím!"
"Robine!"Vrhla jsem se mu kolem krku.
"C-co se děj-je?"
"Mám zlé sny a v tomhle domě straší!Nemůžu tu bydlet!"skoro jsem brečela!
"Ale-e neb-boj,to bud-de dobrý" řekl Robin.Šli jsme do mého pokoje.
Najednou se ke mně Robin přiblížil a.....chtěl mi dát pusu!!!No pusu...vypadalo to víc jako pusa.Musela jsem uhnout.
"Robine!Já..já"koktala jsem jako on!Byla jsem vyděšená!
"Jo,to j-je v poho t-tohle se m-mi stává č-často!"hlesl hlasem.
"Robčo,já Tě beru jako bratra!Který mě nikdy nesklame!"
Dotkl se mé tváře a povídal
"Tak já t-tu s t-tebou t-ty moje m-malá sestrrryč-čko počk-kám do rána."Řekl hrubým hlasem.
"Dobrou"...
Lehla jsem si a Robin si sedl na židli a povzdechl si.bylo mi ho líto!Spala jsem až do rána.
Kolem páté hodiny ráno jsem vstala a podívala se s úsměvem na židli.Židle byla však prázdná.A na stole byl nějaký papírek s květinou.Tak jsem si ho šla přečíst.
Jenže tam bylo napsaný jen Milá Květinko,napíšu to tajným písmem,a to písmo jsem znala,ale už jsem si ho nepamatovala!Kdysi jsme si ho s Robinem dělali.Jako naše dorozumívací řeč.Jenže já už ten papír s písmem neměla!!
!!!!!!!!!!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!